Ironman Cozumel

Da er tid for den store dagen. Innlegget blir dessverre altfor kort pga at jeg er trøtt og skal legge meg ASAP. Det er så mye jeg burde ha skrevet, men det rekker jeg ikke nå. Får heller ta detaljene i etterkant.

Jeg er faktisk ikke helt sikker på hvor tidene blir lagt ut men kanskje linken under fungerer. http://live.ironmanlive.com/Event/Ford_Ironman_Cozumel. Vi skulle gjerne ha oppdatert personlig underveis men vi tror ikke internettforbindelsene er gode nok. Svømmingen begynner kl. 07.00 om morgenen lokal tid som gir 13.00 i Norge. Forhåpentlig er jeg ferdig til kl. 23.00 Norsk tid.

Tidsmålet er hvertfall følgende: Svømming 1 t 15 min. T1 3 min, Sykkel 5 t, T2 2 min og 3 t og 30 min på løpingen. Totalt gir det en tid på 9 t 50 min. Målet er under 10 timer så hvis jeg får det til er jeg ekstremt fornøyd.

Ellers vil jeg i forkant takke alle som følger med! Det gir meg motivasjon til å stå løpet ut når det begynner å bli virkelig hardt og jeg har lyst å gi opp! Jeg tenker på dere og setter veldig stor pris på støtten!

Om triallan

Jeg er en 26 år gammel triatlonentusiast som prøver å bli så rask som mulig til å svømme, sykle og løpe. Treningen, konkurransene og utstyrsmanien blir godt dokumentert på bloggen min.
Dette innlegget ble publisert i Ironman Cozumel. Bokmerk permalenken.

8 svar til Ironman Cozumel

  1. Trond Sveen sier:

    Lykke til . Vi følger med . Trond og Gerd

  2. Anonym sier:

    Lykke, lykke til, Allan! Så utrolig spennende! :-) Du er rå!!! Skal oversende ‘hold ut’ og styrke til deg i hele dag! :-) Nyt eventyret!

  3. grole sier:

    Lykke til!!!

  4. Mamma og Hans sier:

    Lykke til gutten min, vi følger spent med. Fikk lyst til å reise til Cozumel , ser helt fantastisk ut. Hils Jenny og kos dere.

  5. tante Kari og Ingeborg sier:

    Lykke til Allan ! Det skal bli spennende å følge med videre. Et tips: start knallhardt og øke etterhvert, du vil garantert lykkes. Klem fra oss.

  6. Kim og Rakel sier:

    Masse lykke t!!! Me ska følga med og heia på deg!!!
    Gooooooo Allan! ;)

  7. Daniel sier:

    Heia onkel Allan!!!!!
    Du har kjempe kul sykkel og sykler kjempe fort!!!!
    Hilsen Daniel

  8. Paal, Mariana og Fia sier:

    Go Go Go! Prestasjonen din er avgjørende for om Fia får sove inne eller ute t dokke komme tilbake

Legg igjen et svar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Log Out / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Log Out / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Log Out / Endre )

Kobler til %s