I morgen tenkte jeg å sykle «godruta» fra Hvervenbukta til Son x 3. Runden er den som er på kartet nedenfor og er på ca. 94 km. Til sammen med sykling til Oslo sentrum til og fra Hvervenbukta så skal det akkurat bli over 300 km og jeg planlegger at det skal ta ca. 10 timer effektiv sykkeltid. Starten fra Oslo S planlegger jeg å gå kl 05:00 og da burde jeg være ferdig med første rundt kl. 08:30, og neste 11:10.
Om det er noen som har lyst til å være med på en runde eller to så er dere velkommene til det. Tempoet er jevnt sone 1 (men ikke lav sone 1) og jeg pleier ikke å stoppe så ofte akkurat. Første runde blir mot klokka, neste med klokka og siste mot klokka igjen.
Hei,
Skal ut på langtur i helgen, og den ruten ser interessant ut. Du har ikke tilfeldigvis ett GPS track på den?
hilsen Jørgen
Hei Jørgen.
Jeg har lagt det ut på Strava: https://www.strava.com/activities/330161370
Hilsen Allan
Hvordan har du festet din Polar V650 på tempoen din?+
Hilsen Øyvind
Godt spm. For å være ærlig så har jeg ikke festet den på tempoen enda. Det skal komme nye fester fra Polar i nærmeste fremtid som gjør dette lettere 🙂